FAQ

Je to opravdu pravý kámen?

Ano, všechny kryty jsou vyrobeny z pravého kamene. Používáme přírodní minerální slídu, která se vyznačuje asymetrickou krystalovou strukturou a zbarvením. Slídu jsme si vybralo také proto, že je nevodivá a nedá se roztavit, je tedy ideální právě na spojení s technologiemi jako jsou MacBooky, jelikož se nikdy nerozehřejí a počítač spíše ochladí.

Každý kryt má 1 mm, i když je každý jiný?

Díky preciznímu zpracování skutečně dokážeme seříznout pouze 1 mm tenký plát, bez ohledu na strukturu kamene.

Přijde mi stejná barva, jako je na obrázku?

Seřízneme vám přesně ten kámen, který si zvolíte.Každý kámen je jiný a každý kryt je díky tomu originálním kouskem. Na každém krytu se tak může lišit poměr zbarvení, minerálních pigmentů či tvaru struktury.

Kryty jsou pro muže nebo pro ženy?

Každý kus je unisex. Proto jsme si je my sami tolik oblíbili. Hodí se do minimalistické pánské pracovny, ale i pro elegantní letní summer office.

Není kámen těžký?

Kryty jsou vyráběny z lehké slídy, a díky speciálnímu zpracování váží každý kus pouze 50 gramů.

Jak dlouho mi kryt vydrží?

Troufneme si říci, že navěky. Kámen může časem lehce změnit své zbarvení nebo odlesky, jelikož je přírodní a stále pracuje. Jeho kvalita ani struktura se však nezmění.

Jak kryt sundám?

Kryt stačí v růžku nadzvednout prstem a jednoduše celý sloupnout. Kvalitní lepidlo MacBook nijak nepoškodí a malé zbytky lepidla snadno setřete suchým hadříkem.

Nezůstanou po krytu na MacBooku Stopy?

Díky kvalitní lepivé folii zůstane váš MacBook zcela beze stop. Stačí ho jednoduše sloupnout a zbytky lepidla setřít.

Je to pouze ozdoba nebo skutečně ochrání MacBook?

Pevný kámen ochrání váš MacBook před oděrkami, poškrábáním nebo vnějším poškozením. Je velmi odolný, takže ani na krytu nebudou vidět známky používání či poškození.

Lithos Granum - scratch test from Heels Make Deals on Vimeo.

 

Sedí kryt na všechny MacBooky?

V našem filtru si snadno vyberete typ vašeho MacBooku. Věnujte pozornost výrobnímu číslu, které je uvedeno ve spodní části a kámen bude sedět na milimetr přesně.